Смелостта да бъдеш различен! Телефон за kонтакти: 0889497772 ; e-mail: otrening@abv.bg
Постинги в блога от Януари, 2017 г.
29.01.2017 19:53 -
Държавно първенство по ски ориентиране 2017
Равносметката ни:
Щафета - Бронзов медал при Ж18 в състав: Мария Дерменджиева, Полина Генова и Анна Мария Евгениева
Шампиони при майсторите 35 в състав: Симеон Нинов, Николай Ников и Пламен Йорданов.
Шампионска титла при майсторите 40 в състав: Иван Георгиев, Емил Димитров и Румен Котков и
бронзов медал в същата група за Теодор Тодоров, Петър Петров и Людмил Димитров.
При Ж 21 Е - Борислава Миткова, Елка Димитрова и Петя Колева се представиха много добре заемайки четвъртото място.
В спринтова дистанция завоювахме три медала: златен при Ж40 Петя Колева, сребърен и бронзов при М40 Пламен Йорданов и Симеон Нинов
В дългата дистанция спечелихме 2 шампионски титли - Петя Колева при Ж40 и Иван Георгиев при М40 и бронзов медал Симеон Нинов при М40.
В средната дистанция завоювахме три шампионски титли: при М18 Боян Иванджиков, Ж 40 Петя Колева и М50 Емил Димитров. 2 сребърни медала - Ж18 Борислава Миткова, М 40 Иван Георгиев и 4 бронзови медала - М12 Богдан Евгениев, Ж18 Мария Дерменджиева, М40 Теодор Тодоров, Ж45 Валентина Димитрова
Щафета - Бронзов медал при Ж18 в състав: Мария Дерменджиева, Полина Генова и Анна Мария Евгениева
Шампиони при майсторите 35 в състав: Симеон Нинов, Николай Ников и Пламен Йорданов.
Шампионска титла при майсторите 40 в състав: Иван Георгиев, Емил Димитров и Румен Котков и
бронзов медал в същата група за Теодор Тодоров, Петър Петров и Людмил Димитров.
При Ж 21 Е - Борислава Миткова, Елка Димитрова и Петя Колева се представиха много добре заемайки четвъртото място.
В спринтова дистанция завоювахме три медала: златен при Ж40 Петя Колева, сребърен и бронзов при М40 Пламен Йорданов и Симеон Нинов
В дългата дистанция спечелихме 2 шампионски титли - Петя Колева при Ж40 и Иван Георгиев при М40 и бронзов медал Симеон Нинов при М40.
В средната дистанция завоювахме три шампионски титли: при М18 Боян Иванджиков, Ж 40 Петя Колева и М50 Емил Димитров. 2 сребърни медала - Ж18 Борислава Миткова, М 40 Иван Георгиев и 4 бронзови медала - М12 Богдан Евгениев, Ж18 Мария Дерменджиева, М40 Теодор Тодоров, Ж45 Валентина Димитрова
24.01.2017 13:01 -
Програма до края на седмицата
Вторник /24.01/ - 18:30 часа паркинга на стадион "В.Левски"
Сряда /25.01/ - 14:30 часа до параклиса, намиращ се срещу УНСС в Студентски град
- 19:15 часа паркинга на стадион "В.Левски"
Четвъртък /26.01/ - 10:30 часа паркинга на Южен парк откъм бул."Витоша"
За Държавното първенство по ски ориентиране ще публикуваме допълнителна информация в сряда
Сряда /25.01/ - 14:30 часа до параклиса, намиращ се срещу УНСС в Студентски град
- 19:15 часа паркинга на стадион "В.Левски"
Четвъртък /26.01/ - 10:30 часа паркинга на Южен парк откъм бул."Витоша"
За Държавното първенство по ски ориентиране ще публикуваме допълнителна информация в сряда
22.01.2017 08:46 -
Промяна за днес 22 януари
Неделя /22.01/ - 11:00 часа среща на паркинга на Южен парк откъм бул."Витоша" за:
1.ТЕХНИЧЕСКА ТРЕНИРОВКА ПО СКИ ОРИЕНТИРАНЕ
2. Участие в състезание по ски бягане
3. само пробягване на маршрута за тези които не карат ски
1.ТЕХНИЧЕСКА ТРЕНИРОВКА ПО СКИ ОРИЕНТИРАНЕ
2. Участие в състезание по ски бягане
3. само пробягване на маршрута за тези които не карат ски
18.01.2017 13:21 -
Програма до края на седмицата
Сряда /18.01/ - 19:00 часа паркинга на р-т "Весело село"
Събота /20.01/ - 9:30 часа тръгване от паркинга "Фантастико" за участие в празника "Витоша Зимен фест" ски бягане или тренировка ски на пистата на Логистик
Неделя /22.01/
1. - 10:15 часа среща на Централен вход – главна алея Западен парк от към бул. Сливница за участие в XLkmrun
2. - 12:00 часа паркинга на Южен парк откъм бул."Витоша" за участие в мероприятието по ски бягане на Английската поляна
Събота /20.01/ - 9:30 часа тръгване от паркинга "Фантастико" за участие в празника "Витоша Зимен фест" ски бягане или тренировка ски на пистата на Логистик
Неделя /22.01/
1. - 10:15 часа среща на Централен вход – главна алея Западен парк от към бул. Сливница за участие в XLkmrun
2. - 12:00 часа паркинга на Южен парк откъм бул."Витоша" за участие в мероприятието по ски бягане на Английската поляна
15.01.2017 15:28 -
Купа "София" по ски ориентиране
В променливият съботен ден проведохме съвместно със Сдружение Маратон първото състезание за годината по ски ориентиране. Благодарим на участниците и БЛАГОДАРИМ на всички отзовали се да ни помогнат по трасето, старта, финала, обработката на резултатите и специално на Петър Панков основен инициатор . Забавлявахме се, радвахме се, снимахме се.
Първи старт по ски ориентиране за Крис
Старт
Боги на последна контролна точка
Бубето по трасето
Анна Мария доволна
по трасето
Имаше и изкачване
тройката при деца до 14 година: 1 място - Теа Терзиева от "НСА-Сивен"София, 2 място - Моника Беркова от "Валди" София, 3 място Ева Сархачева от " Узана" Габрово
тройката при момчета до 14 години : всички от клуб "Валди" София 1 място Александър Котков, 2 място Филип Йорданов, 3 място Богдан Евгение
момичета до 18 години: 1 Борислава Миткова, 2 Паолина Генова, 3 Мария Дерменджиева - всички от "Валди"
момчета до 18 години: 1 - Боян Иванджиков, 2 - .Мартин Димитров, 3 - Тома Котков, всички от "Валди" София
Мъже 21: 1 място Борис Йосифов - "НСА-Сивен"-София, 2 място Петър Стратиев - "Компас-1994" Хасково и 3 място Йордан Стоянов -" Браун тим" Велико Търново
Дамите 40+ 1 място Петя Колева -" Валди", 2 място Даниела Жаркова - "Соколец" Самоков и 3 място Юлия Христова -" Узана" Габрово
Мъже 40+: 1 място Пламен Йорданов -"Валди", 2 място Борислав Капсъзов -"Сердика" София и 3 място Димитър Евгениев "Браун тим" Велико Търново
Повече снимки може да разгледате на https://www.facebook.com/pg/Orienteering.Valdi.Sofia/photos/?tab=album&album_id=1336281059727460
https://www.facebook.com/todorka.vaseva/media_set?set=a.1550505818311302.1073742033.100000556955822&type=3&pnref=story
Резултати на http://orienteering.bg/event_list.php
Първи старт по ски ориентиране за Крис
Старт
Боги на последна контролна точка
Бубето по трасето
Анна Мария доволна
по трасето
Имаше и изкачване
тройката при деца до 14 година: 1 място - Теа Терзиева от "НСА-Сивен"София, 2 място - Моника Беркова от "Валди" София, 3 място Ева Сархачева от " Узана" Габрово
тройката при момчета до 14 години : всички от клуб "Валди" София 1 място Александър Котков, 2 място Филип Йорданов, 3 място Богдан Евгение
момичета до 18 години: 1 Борислава Миткова, 2 Паолина Генова, 3 Мария Дерменджиева - всички от "Валди"
момчета до 18 години: 1 - Боян Иванджиков, 2 - .Мартин Димитров, 3 - Тома Котков, всички от "Валди" София
Мъже 21: 1 място Борис Йосифов - "НСА-Сивен"-София, 2 място Петър Стратиев - "Компас-1994" Хасково и 3 място Йордан Стоянов -" Браун тим" Велико Търново
Дамите 40+ 1 място Петя Колева -" Валди", 2 място Даниела Жаркова - "Соколец" Самоков и 3 място Юлия Христова -" Узана" Габрово
Мъже 40+: 1 място Пламен Йорданов -"Валди", 2 място Борислав Капсъзов -"Сердика" София и 3 място Димитър Евгениев "Браун тим" Велико Търново
Повече снимки може да разгледате на https://www.facebook.com/pg/Orienteering.Valdi.Sofia/photos/?tab=album&album_id=1336281059727460
https://www.facebook.com/todorka.vaseva/media_set?set=a.1550505818311302.1073742033.100000556955822&type=3&pnref=story
Резултати на http://orienteering.bg/event_list.php
12.01.2017 10:01 -
Събота 14 януари
Събота /14.01/ - 14:30 часа Южен парк - старт на състезанието по ски ориентиране за купа "София" - повече инфо на: http://orienteering.bg/upload/pokana%20za%20ski%20O%20na%2014%20yanuari.pdf
- 14:50 часа старт на участниците без ски
- 14:50 часа старт на участниците без ски
04.01.2017 20:14 -
тренировка на 5 януари
Четвъртък /5 януари/ - 11:00 часа беседката в розариума в Борисовата градина - специална техническа тренировка
03.01.2017 17:23 -
Тренировка на 4 януари
Сряда /4 януари/ - 12:00 часа беседката в розариума в Борисовата градина -специална тренировка с изненади
01.01.2017 22:43 -
Тренировка на 2 януари