Постинг
15.12.2011 21:29 -
Програма за събота и неделя
Автор: otrening
Категория: Спорт
Прочетен: 1802 Коментари: 0 Гласове:
Последна промяна: 16.12.2011 09:54
Прочетен: 1802 Коментари: 0 Гласове:
1
Последна промяна: 16.12.2011 09:54
събота (17.12) - 10:30 Клуба НСА - тръгване за крос на Драгалевци (само за група "А")
- 13:00 Младост 1 "10 СОУ" - picture orienteering за всички (тренировката от миналата събота)
неделя (18.12) - 10:30 Клуба НСА - тръгване за крос (само за група "А")
- 13:00 Клуба НСА - 13:15 старт на техническа тренировка в Студентски парк
Клубно тържество
Председателят на клуба Венци Венев връчва награди на медалистите от ДП през 2011 година
Ж 21 Яна Сандиева - сребърен медал щафета от Югоизточното европейско първенство и три бронзови медала от ДП /средна, щафета и щафета коло ориентиране/
Ж 16 Антоанета Дяксова / 12 място на Европейското първенство за девойки, златен и два бронзови медала от Югоизточното европейско първенство, 4 златни медала от ски ориентиране, Шампионска титла в спринтовата дистанция и 4 сребърни медала и 1 бронзов от ДП
Продължаваме с медалите от Европейско първенство за юноши и девойки по радиоориентиране - сребърен медал отборно, ДП планинско бягане - 2 място, ски бягане - 2 място
Ж 12 Андрея Дяксова - Шампионка спринт и щафета и бронзов медал дълга дистанция
Професор Атанас Георгиев - председател на БФО връчна златния медал на Ади от ДП спринт
Ж 12 Евангелина Дяксова - най малката състезателка/ 9 годишна/ завоювала златен медал щафета на ДП
Симеон Венев - златен медал от щафета коло ориентиране и бронзов медал от щафета М 18
Боян Венев - златен медал щафета коло ориентиране, два сребърни -щафета М16,М20 и бронзов от ДП нощно
Ивета Зашева- сребърен медал от щафета и бронзов от спринт. Сребърни медали и от ДП планинско бягане и ски бягане
Боян Иванджиков - шампион при М 12 дълга дистанция и ноясител на купа"България"
Патриция Ценкова - златен медал щафета Ж12, 4 място дълга дистанция
Павел Дочев - 5 място щафета М20
Юлия Колева - 4 място щафеаота Ж12
Яна Тодорова - 4 място щафета Ж12
Елеонора Тодорова - 4 място Ж12 щафета
Ценко Ценков - 5 място щафета М12
Кирил Венев
Мартин Йорданов
Борислава Миткова
Елен Шабанска
Илияна Игова
Васил Зашев - най -малкият състезател участвал в ДП при М12
Габриела Петрова
Гледаме награждаване на Ева по време на лагера в Чехия
Виктор Ценков - председател на федерация ARDF връчва награди на сребърната медалистка от Европейското първенство за юноши и девойки -отборното на Ивето
Ива показва наградата
Тони и тя си е получила наградата
Ади с награда за балканската титла по радиоориентиране
Патриция с награда за второто място на Балканиадата в Босна
Следващ постинг
Предишен постинг
Няма коментари