Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
21.03.2010 22:26 - Резултати от София О тур-2 кръг
Автор: otrening Категория: Спорт   
Прочетен: 968 Коментари: 0 Гласове:
0



Днес завърши и вторият кръг от "София О тур" - състезанието "Лабиринт".  Искаме да благодарим на всички членове на клуба, които помогнаха това състезание да се случи!  Ето няколко снимки, карта от маршрут А и класиране. Разбира се, очаквайте и филм от състезанието!!!

imageimageimageimageimageimage

image
 

КЛАСИРАНЕ

A (41) 1  Петър Доганов Елит 2000 НСА София 1:30 2  Тодор Стратиев-мл. Компас 94 Хасково 1:39 3  Веселин Минев Вариант 5 Търговище 1:41 4  Катя Стоянова Елит 2000 НСА София 1:42 4  Илиян Илков Елит 2000 НСА София 1:42 6  Симеон Нинов Рила София 1:52 7  Теодор Тодоров Феерия Ямбол 1:57 7  Георги Банков Ловеч Ловеч 1:57 9  Силвия Шандуркова Узана Габрово 2:04 9  Павел Георгиев КомпасКрос Русе 2:04 11  Петър Петров Елит 2000 НСА София 2:08 12  Радослава Кузманова Трапезица В.Търново 2:09 13  Атанаска Беделева Рила София 2:16 14  Георги Петров Елит 2000 НСА София 2:26 15  Елена Карамишева Рила София 2:39 16  Златина Маринова Рила София 2:40 17  Цветелина Иванова Север Плевен 2:46 18  Калоян Гинчев С.камъни Сливен 2:47 19  Йовчо Дочев Елит 2000 НСА София 2:53 19  Кирил Николов Младост Благоевград 2:53 21  Димитър Станчев Добротица Добрич 3:09 22  Eмилиян Онуфриев Инд. Индивидуално 3:16 23  Асен Асенов Кракра Перник 3:21 1:51 24  Виктория Ценкова Елит 2000 НСА София 3:35 25  Даниела Василева Елит 2000 НСА София 3:39 26  Алексей Сархачев Узана Габрово 3:41 27  Павел Ватев Рила София 3:46 28  Николай Ников Рила София 3:49 29  Стилияна Димова Инд. Индивидуално 4:14 30  Виктор Иванов Север Плевен 4:17 31  Георги Виденов ТЕА София 6:11 32  Галя Печийска Север Плевен 6:40 33  Ася Петрунова Рила София 16:26 Виктор Ценков Елит 2000 НСА София mp Владимир Веселинов Мусала София mp Здравко Якимов Руен 92 Кюстендил mp Йордан Стоянов Браун Тим В.Търново mp Пламен Йорданов Рила София mp Глория Маринова Абритус Разград mp Петър Стратиев Компас 94 Хасково dns
Светослав Панов Браун Тим В.Търново dns

B (28) 1Румен Величков Рила София 1:35 2 Антоанета Дяксова Елит 2000 НСА София 1:50 3 Боян Венев Елит 2000 НСА София 1:53 4 Юлия Христова Узана Габрово 2:03 5 Теодор Червенов Рила София 2:07 6 Симеон Венев Елит 2000 НСА София 2:15 7Бойко Ватов Рила София 2:17 7Иван Дяксов Елит 2000 НСА София 2:17 9 Ивета Зашева Елит 2000 НСА София 2:18 10 Петя Колева ТЕА София 2:19 11Симон Насър Рила София 2:29 12 Илияна Игова Елит 2000 НСА София 2:30 13 Александър Григоров Рила София 2:47 14 Гергана Кенарова Рила София 2:48 14 Акселия Асенова Кракра Перник 2:48 16 Георги Димитров Елит 2000 НСА София 2:51 17 Павел Йовчев Елит 2000 НСА София 3:06 18 Петър Иванов-мл. Север Плевен 3:14 19 Александър Величков Рила София 3:21 19 Ирка Нановска Мусала София 3:21 21 Ивета Ленева Кракра Перник 3:27 22 Стойчо Джеджев Рила София 3:28 23 Мирела Якимова Руен 92 Кюстендил 3:31 24Николай Георгиев Рила София 3:54 25 Деница Владимирова Кракра Перник 4:10 26 Калин Асенов Кракра Перник 4:13 27 Виолета Гъркова Елит 2000 НСА София 5:51 Георги Петров Елит 2000 НСА София mp

C (6) 1 Андрея Дяксова Елит 2000 НСА София 2:08 2 Патриция Ценкова Елит 2000 НСА София 2:34 3 Явор Алдев Рила София 2:42 4 Васил Евгениев Рила София 2:53 5 Евангелина Дяксова Елит 2000 НСА София 3:04 Елена Павлова Елит 2000 НСА София mp

D (32) Никола Петров Инд. Индивидуално Борислав Круслевски Инд. Индивидуално Николас Тасков Север Плевен Илияна Илиева Инд. Индивидуално Ценко Ценков Елит 2000 НСА София Яна Тодорова Елит 2000 НСА София Ния Онуфриева Инд. Индивидуално Георги Симеонов Инд. Индивидуално Кирил Венев Инд. Индивидуално Валентин Господинов Елит 2000 НСА София Ивана Педева Елит 2000 НСА София Велизар Ангелов Кракра Перник Симеон Митев Север Плевен Мартин Димитров Елит 2000 НСА София Никол Желязкова Елит 2000 НСА София Елеонора Тодорова Елит 2000 НСА София Лазар Мавров Елит 2000 НСА София Диана Иванова Север Плевен Владимир Маринов Рила София Калин Митев Инд. Индивидуално Габриела Петрова Елит 2000 НСА София Васил Зашев Елит 2000 НСА София Стилян Бойков Рила София Деси Йорданова Рила София Роберт Асенов Кракра Перник Биляна Иванова Елит 2000 НСА София Ангел Ганев Елит 2000 НСА София  


Тагове:   кръг,


Гласувай:
0
0



Няма коментари
Търсене

За този блог
Автор: otrening
Категория: Спорт
Прочетен: 1387769
Постинги: 1061
Коментари: 2
Гласове: 393
Архив