Постинг
03.03.2010 16:52 -
Класиране от 1 кръг на София-О-тур
Автор: otrening
Категория: Спорт
Прочетен: 997 Коментари: 0 Гласове:
Последна промяна: 03.03.2010 20:40
Прочетен: 997 Коментари: 0 Гласове:
0
Последна промяна: 03.03.2010 20:40
Искаме да благодарим на всички студенти, които помогнаха за организиране на състезанието! Без тях нямаше да се справим!
Ето и класирането за групи А, В и С:
1.43 Златко Каменаров КомпасКрос Русе 9:09 2.36 Павел Георгиев КомпасКрос Русе 10:05 3.31 Тодор Стратиев-мл. Компас 94 Хасково 10:11 3.35 Ивайло Веселинов Елит 2000 НСА София 10:11 5.11 Георги Банков Ловеч Ловеч 10:33 6.37 Слав Вампоров Вариант 5 Търговище 10:53 7.32 Кирил Николов Младост Благоевград 11:11 8.30 Атанас Бояров Елит 2000 НСА София 11:23 8.33 Катя Стоянова Елит 2000 НСА София 11:23 10.18 Симеон Нинов Рила София 11:47 11.5 Илиян Илков Браун тим В.Търново 11:53 12.40 Петър Петров Елит 2000 НСА София 12:03 13.39 Борис Карамишев Рила София 12:10 14.26 Теодор Тодоров Феерия Ямбол 12:23 15.29 Константин Койнов Пушкин-133 София 12:50 16.10 Силвия Шандуркова Узана Габрово 13:40 17.13 Асен Асенов Кракра Перник 13:41 18.9 Димитър Станчев Добротица Добрич 14:03 19.24 Атанаска Беделева Рила София 14:05 20.28 Йовчо Дочев Елит 2000 НСА София 14:43 21.20 Калоян Гинчев С.Камъни Сливен 14:49 22.2 Николай Ников Рила София 14:50 23.4 Светослава Мирина Рила София 14:54 24.27 Радослава Кузманова Трапезица В.Търново 15:08 25.34 Елена Карамишева Рила София 15:17 26.50 Георги Димитров Елит 2000 НСА София 15:20 27.23 Здравко Якимов Руен-92 Кюстендил 16:33 28.58 Ради Ганев А.Логистик София 17:07 29.6 Виктор Иванов Север Плевен 17:19 30.14 Цветелина Иванова Север Плевен 17:58 31.42 Никола Иванов Инд. Състезател 18:24 32.8 Кристиян Русинов Елит 2000 НСА София 18:40 33.16 Павел Ватев Рила София 22:18 34.38 Виктория Ценкова Елит 2000 НСА София 23:26 35.3 Стилияна Димова Браун тим В.Търново 24:53 36.1 Владимир Веселинов Мусала София 27:59 37.21 Теодор Червенов Рила София 29:09 38.7 Ася Петрунова Рила София 1:02:37 22 Емилиан Онуфриев А.Логистик София mp 17 Галя Печийска Север Плевен mp 19 Веселина Зашева Карлък Смолян mp 25 Станимир Енчев Елит 2000 НСА София mp 41 Боян Бинев Компас Раднево mp 12 Петър Стратиев Компас 94 Хасково dns
15 Тони Койчев
B (25) 1.65 Антоанета Дяксова Елит 2000 НСА София 9:24 2.55 Румен Величков Рила София 10:05 3.62 Петя Колева ТЕА София 10:58 4.60 Боян Венев Елит 2000 НСА София 11:31 5.63 Иван Дяксов Елит 2000 НСА София 11:56 6.61 Юлия Христова Узана Габрово 13:10 7.48 Петър Иванов-мл. Север Плевен 13:34 8.67 Павел Йовчев Елит 2000 НСА София 13:54 9.56 Кирил Каменов ТЕА София 13:59 10.49 Тончо Тонев Кракра Перник 15:58 11.47 Стойчо Джеджев Рила София 16:49 12.51 Гергана Кенарова Рила София 16:52 13.54 Виктория Дочева Елит 2000 НСА София 17:32 14.45 Румен Зарев Кракра Перник 18:19 15.57 Мирела Якимова Руен-92 Кюстендил 18:42 16.70 Калин Асенов Кракра Перник 23:06 17.46 Ирка Нановска Мусала София 25:15 18.71 Виолета Гъркова Елит 2000 НСА София 37:51 66 Мая Димитрова Руен-92 Кюстендил mp 44 Александър Величков Рила София mp 53 Александър Григоров Рила София mp 64 Симон Насър Рила София mp 69 Ивета Зашева Елит 2000 НСА София mp 52 Илияна Игова Елит 2000 НСА София mp
C (8) 1.78 Патриция Ценкова Елит 2000 НСА София 10:41 2.76 Андрея Дяксова Елит 2000 НСА София 12:46 3.80 Живка Франгова Инд Състезател 13:17 4.68 Николай Георгиев Рила София 13:29 5.74 Елена Павлова Елит 2000 НСА София 17:00 6.77 Никола Тренчев Инд Състезател 18:22 7.72 Евангелина Дяксова Елит 2000 НСА София 21:59 73 Явор Алдев Рила София mp
Участниците по маршрут D, за които няма класиране и всички са победители:
1.96 Кирил Каменов Елит 2000 НСА София
2.84 Руслан Петров Елит 2000 НСА София
3.101 Валентин Занев Елит 2000 НСА София
4.90 Яна Тодорова Елит 2000 НСА София
5.95 Ценко Ценков Елит 2000 НСА София
6.79 Ивана Педева Елит 2000 НСА София
7.89 Калин Митев Елит 2000 НСА София
8.81 Диана Иванова Север Плевен
9.98 Алекс Николов Рила София
10.92 Стилян Бойков Рила София
11.100 Елеонора Тодорова Елит 2000 НСА София
12.86 Невена Митева Елит 2000 НСА София
13.93 Валентин Господинов Елит 2000 НСА София
14.103 Борислав Круслевски Инд Състезател
15.97 Габриела Петрова Елит 2000 НСА София
16.87 Лазар Мавров Елит 2000 НСА София
17.94 Анна Борисова Елит 2000 НСА София
18.99 Мартин Димитров Елит 2000 НСА София
19.104 Мария Джекова Елит 2000 НСА София
20.102 Християн Кръстев Елит 2000 НСА София
21.83 Симеон Митев Север Плевен
22.88 Антон Мариановски Рила София
23.82 Деси Йорданова Елит 2000 НСА София
24.75 Васил Евгениев Рила София
25.91 Теодор Дончев Елит 2000 НСА София
Кръг и парабола (откъси от новела)
Няколко снимки от София-О-тур 1 кръг
Особеният Белоградчишки разлом
Няколко снимки от София-О-тур 1 кръг
Особеният Белоградчишки разлом
Няма коментари