Постинг
12.09.2016 22:15 -
Програма и информация от SEEOC и Струмица опен
Автор: otrening
Категория: Спорт
Прочетен: 669 Коментари: 0 Гласове:
Последна промяна: 14.09.2016 09:38
Прочетен: 669 Коментари: 0 Гласове:
0
Последна промяна: 14.09.2016 09:38
Вторник /13.09/ - 16:45 часа беседката в розариума в Борисовата градина. Носете си и картите от SEEOC и Струмица опен за варианти
Сряда /14.09/ - 17:00 часа Южен парк футболното игрище откъм ул."Козяк"
- 18:30 часа Южен парк футболното игрище откъм ул."Козяк"
Четвъртък /15.09/ - 18:00 часа старт на XLkmrun Вечерен трейл, с. Герман – Лозенска планина
Събота /17.09/ - 15:00 часа 15.00 – старт Средна дистанция – карта „Ярема - Кашова могила“
- 20:00 часа - „Нощно бягане“ на бул. Брюксел
Неделя / - 11:00 часа старт – Средна дистанция – карта „Железница“
Отлично представяне на нашите състезатели на SEEOC /шампионата на Югоизточна Европа/ и Струмица опен!
С три шампионски титли / спринт, дълга и щафета / при девойките до 18 години е БОРИСЛАВА МИТКОВА , с две е БОЯН ИВАНДЖИКОВ, с един сребърен медал от щафета и един бронзов от средната при юношите до 16 години, с една шампионска титла е МАРИЯ ДЕРМЕНДЖИЕВА /щафета/ и два сребърни медала на спринт и средна при девойките до 18 години и с един сребърен медал МАРТИН ЙОРДАНОВ /щафета/ при юноши до 16 години.
спринт М 16 шампион Боби
спринт - шампионка при D 18 Бубето и вице Мими
дълга дистанция М16 шампион Боби
дълга дистанция D18 шампионка Бубето и четвърто място Мими
С интерес наблюдава румънския национал как се спусна Томи за последна КТ на първото си участие на SEEOC
Щафета при девойки до 18 години с шампионски титла, където двете момичета са от клуба Мими и Бубето
Щафета при момчетата до 16 години със сребърни медали в която участваха от клуба Боби и Марти!СС
СТРУМИЦА ОПЕН
Сребърен медал завоюва Александър Дерменджиев при момчета до 12 години
и шесто място в същата група деветгодишния Филип Йорданов
и шесто място в същата група деветгодишния Филип Йорданов
Златен медал за Поли при момичетата до 14 години
Сребърен медал за Марти Димитров при М16
Бронзов медал за Тодорка Васева при дамите до 60 години
Сряда /14.09/ - 17:00 часа Южен парк футболното игрище откъм ул."Козяк"
- 18:30 часа Южен парк футболното игрище откъм ул."Козяк"
Четвъртък /15.09/ - 18:00 часа старт на XLkmrun Вечерен трейл, с. Герман – Лозенска планина
Събота /17.09/ - 15:00 часа 15.00 – старт Средна дистанция – карта „Ярема - Кашова могила“
- 20:00 часа - „Нощно бягане“ на бул. Брюксел
Неделя / - 11:00 часа старт – Средна дистанция – карта „Железница“
Отлично представяне на нашите състезатели на SEEOC /шампионата на Югоизточна Европа/ и Струмица опен!
С три шампионски титли / спринт, дълга и щафета / при девойките до 18 години е БОРИСЛАВА МИТКОВА , с две е БОЯН ИВАНДЖИКОВ, с един сребърен медал от щафета и един бронзов от средната при юношите до 16 години, с една шампионска титла е МАРИЯ ДЕРМЕНДЖИЕВА /щафета/ и два сребърни медала на спринт и средна при девойките до 18 години и с един сребърен медал МАРТИН ЙОРДАНОВ /щафета/ при юноши до 16 години.
спринт М 16 шампион Боби
спринт - шампионка при D 18 Бубето и вице Мими
дълга дистанция М16 шампион Боби
дълга дистанция D18 шампионка Бубето и четвърто място Мими
С интерес наблюдава румънския национал как се спусна Томи за последна КТ на първото си участие на SEEOC
Щафета при девойки до 18 години с шампионски титла, където двете момичета са от клуба Мими и Бубето
Щафета при момчетата до 16 години със сребърни медали в която участваха от клуба Боби и Марти!СС
СТРУМИЦА ОПЕН
Сребърен медал завоюва Александър Дерменджиев при момчета до 12 години
и шесто място в същата група деветгодишния Филип Йорданов
и шесто място в същата група деветгодишния Филип Йорданов
Златен медал за Поли при момичетата до 14 години
Сребърен медал за Марти Димитров при М16
Бронзов медал за Тодорка Васева при дамите до 60 години
Няма коментари