Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Смелостта да бъдеш различен! Телефон за kонтакти: 0889497772 ; e-mail: otrening@abv.bg
Автор: otrening Категория: Спорт
Прочетен: 1082169 Постинги: 854 Коментари: 2
Постинги в блога от Май, 2010 г.
2  >  >>
Вицешампионска титла във възрастова група  девойки младша възраст завоюва Тони Дяксова на провелото се днес държавно първенство по планинско бягане в Сапарева баня. 



Програмата за настоящата седмица:
31.05. 10:00 НСА
            16:00 НСА
01.06. 17:00 НСА (всички деца да носят лакомства за почерпка по случай празника им)
 
03.06. пътуване за к."България"
            17:00 тренировъчно бягане
04-06.06  плаж , море и к."България"

Категория: Спорт
Прочетен: 517 Коментари: 0 Гласове: 0
Последна промяна: 31.05.2010 22:59
Програма за тренировки през настоящата седмица:
25.05(вторник)     от 14:15 до 17:45 - клуба в НСА
26.05(сряда)         от 18:00 - Симеоново (поляната над обръщалото на 67)
27.05(четвъртък) от 10:00-12:00 - клуба в НСА
                           от 15:00-17:30 - клуба в НСА
29.05(събота) от 11:00 - Симеоново (поляната над обръщалото на 67)
Категория: Спорт
Прочетен: 466 Коментари: 0 Гласове: 0
Последна промяна: 24.05.2010 22:14
Тренировката ще се проведе от 15:00 в Южен парк на поляната с гълъбите.
Носете си картите с варианти от 4-ти кръг на София О тур.
Категория: Спорт
Прочетен: 454 Коментари: 0 Гласове: 0

A  (15)                   3.7 km  250 m   18 C   

    1     15 Георгиев Павел                  Компас -крос Русе              41:24
    2     23 Панков Борислав                 Елит 2000 София              45:37
    3      7 Беделева Атанаска               Рила София                       45:41
    4     14 Нинов Симеон                    Рила София                         49:01
    5     12 Веселинов Ивайло                Елит 2000 София            49:58
    6      1 Йорданов Станислав              Рила София                     50:17
    7      2 Недялкова Мая                   Елит 2000 София                 50:56
    8     11 Недялкова Ния                   Елит 2000 София                56:38
    9     13 Чврвенов Теодор                 Рила София                     1:03:45
   10      8 Ценков Виктор                   Елит 2000 София              1:07:10
   11      3 Карамишева Елена                Рила София                  1:08:02
   12      9 Стоянова Катя                   Елит 2000 София               1:08:13

           5 Ватев Павел                     Рила София                            mp
           4 Карамишев Борис                 Рила София                         mp 
   nc     19 Койчев Тони                     Халден                                    43:28

 

B  (30)                   2.5 km  165 m   11 C   

    1     33 Рачев Володя                    Кракра Перник                   30:35
    2     58 Дяксова Антоанета               Елит 2000 София           33:06
    3     46 Димитров Георги                 Елит 2000 София            33:10
    4     45 Венев Боян                      Елит 2000 София                 33:23
    5     49 Асенов Асен                     Кракра Перник                     36:32
    6     57 Радкова Нели                    Елит 2000 София              37:33
    7     43 Каменов Кирил                   ТЕА София                         38:13
    8     37 Величков Румен                  Рила София                       38:33
    9     35 Асенов Стефан                   Кракра Перник                   38:59
    9     42 Панков Петър                    Елит 2000 София                 38:59
   11     38 Колева Петя                     ТЕА София                              39:44
   12     59 Петров Георги                   Елит 2000 София                 41:57
   13     56 Костадинов Станислав            Вариант 5                      42:21
   14     32 Асенова Акселея                 Кракра Перник                   45:02
   15     39 Зашева Ивета                    Елит 2000 София                 45:41
   16     40 Йовчев Павел                    Елит 2000 София                 45:53
   17     54 Стефанов Стефан                 Рила София                      48:18
   18     44 Насър Симон                     Рила София                        52:08
   19     55 Зарев Румен                     Кракра Перник                     52:27
   20     52 Дяксов Иван                     Елит 2000 София                 52:42
   21     51 Джеджев Стойчо                  Рила София                      53:51
   22     48 Величков Александър             Рила София                 56:11
   23     50 Василева Тодорка                ТЕА София                       59:20
   24     53 Якимова Мариела                 Руен 92 Кюстендил    1:02:49
   25     41 Тонев Тончо                     Кракра Перник                   1:11:46
   26     47 Белопитова Мария                Рила София                 1:20:45
   27     36 Петрунова Ася                   Рила София                       1:30:57

          30 Нановсак Ирка                   Елит 2000 София                    mp
          28 Димитров Емил                   Вариант 5 Търговище           mp
          24 Георгиев Николай                Рила София                        dns

 

C  (6)                    1.5 km  85 m   11 C    

    1     70 Дяксова Андрея                  Елит 2000 София                 21:56
    2     67 Ценкова Патриция                Елит 2000 София              24:17
    3     66 Евгениев Васил                  Рила София                           26:00
    4     71 Дяксова Евангилина              Елит 2000 София            26:22
    5     72 Павлова Елена                   Елит 2000 София                29:07
    6     68 Алдев Явор                      Рила София                              31:42

 

D  (10)                   0.9 km  60 m   8 C     

    1     84 Димитров Мартин                 Елит 2000 София               17:13
    2     87 Зашев Васил                     Елит 2000 София                    17:19
    3     79 Ценков Ценко                    Елит 2000 София                   18:10
    4     83 Венев Кирил                     Елит 2000 София                     18:39
    5     80 Борисова Анна                   Елит 2000 София                  19:58
    6     82 Йорданов Мартин                 Рила София                        21:22
    7     72 Петрова Габриела                Елит 2000 София             21:58
    8     78 Тодорова Яна                    Елит 2000 София                  24:50
    9     81 Тодорова Елeонора               Елит 2000 София            25:29

Категория: Спорт
Прочетен: 416 Коментари: 0 Гласове: 0
Последна промяна: 23.05.2010 20:20
Б Ю Л Е Т И Н   № 1
 
София О Тур – Четвърти  кръг
 
Състезанието се провежда благодарение на
 
        ЕМИЛ ДИМИТРОВ          ВЕНЦИ ВЕНЕВ
                       
       І. Време и място:
Състезанието ще се проведе на 23 май 2010 г. в района на Симеоновопри следната програма:
-11,00  часа - старт
-13,00  часа – награждаване на победителите
 
ІІ.Ръководство на състезанието:
Главен съдия –Теодор Димитров
Технически ръководител – Станка Кючукова
Контролен съдия – Петър Петров
Съдия маршрут – Емил Зашев
Системен оператор – Михаил Димитров
Съдия старт –  Соня Дяксова
Съдия финал – Йовчо Дочев
       
ІІІ. Вид, клас и възрастови групи
Индивидуално състезание, средна дистанция с четири маршрута –за деца до 10 години(D) ; къс -за възрастова група М/Ж 12 (С) ; среден - за възрастови групи М/Ж 14, 16, 40+ (В); дълъг - за възрастови групи М/Ж 18, 20, 21, 35 (А).  
 
ІV. Техническа характеристика:
Карта: “ Симеоново”
Мащаб: 1:7500, хоризонтали през 5 м, реамболирана през 2008г. от Валентин Гърков и Валентин Владимиров.
Релеф: северен склон с множество дерета, оврази и канавки.
Растителност: предимно иглолистна гора с много добра проходимост, на места с подраст.
Пътна мрежа: много добре развита с всички видове пътища.
Картите са с размер А4 и ще бъдат запечатани в найлонови пликове.
Стартът и финалът се намират на 100 м. един от друг.
Контролните знаци са тип фенер на стойки оборудвани със SI станция, като сигнатурата е на самата SI станция.
 
V.Данни за маршрутите:
 
Маршрут
Дължина, км
Брой КТ
Сб.изкачване, м
D - деца
0,9
8
60
С - къс
1,5
11
85
B - среден
2,4
11
165
A - дълъг
3,7
18
250
Категория: Спорт
Прочетен: 508 Коментари: 0 Гласове: 0
За всички, които са в София и имат желание и възможност, организираме тренировка на карта "Бояна". Срещата е в 11:00 (бъдете точни) на Боянската църква.
Категория: Спорт
Прочетен: 480 Коментари: 0 Гласове: 0
Тренировка ще има утре (петък 21.05) от 9:00 и 16:00 на "баба Яга".
В събота няма да има занимания, а в неделя ви качакаме в 10:15 на Симеоново за четвъртия кръг на София О тур.
Категория: Спорт
Прочетен: 421 Коментари: 0 Гласове: 0
       Н А Р Е Д Б А
 
 
София О Тур - Четвърти кръг
 
Състезанието се провежда благодарение на
 
Емил Димитров ( Шпили )     Венци Венев
                  
    
І. Време и място:
Състезанието ще се проведе на 23 май 2010 г. в района над кв.Симеоново, при следната програма:
-11:00  часа - старт
-13:00 часа – награждаване на победителите
 
           ІІ.Ръководство на състезанието:
 
Главен съдия –Теодор Димитров
Технически ръководител – Станка Кючукова
 
        ІІІ. Право на участие:
Всички любители на ориентирането
 
ІV. Вид, клас и възрастови групи
Дневно индивидуалното състезание с четири маршрута.
Състезателни групи (както в първите 3 кръга от тура) - за деца до 10 години с придружители (D) ; за възрастова група М/Ж 12 (С); за възрастови групи М/Ж 14, 16, 40+ (В); за възрастови групи М/Ж 18, 20, 21, 35 (А).
   
        V. Заявки :
Заявките за състезанието ще се правят на електронна поща: otrening@abv.bg  най-късно до 21 май.
Ще се използва електронна система sport-ident за отчитане на резултатите. Наем на чип - 1 лев.
 
.Старови такси:
Стартова такса - 1 лев на състезател.
Категория: Спорт
Прочетен: 496 Коментари: 0 Гласове: 0
Последна промяна: 19.05.2010 09:58
Ето и обещаните снимки от нощното състезание в НСА:

http://www.facebook.com/photo.php?pid=4174210&id=580467886#!/album.php?aid=171764&id=580467886


Искаме да благодарим на всички, който помогнаха за организиране на състезанието!!!
Категория: Спорт
Прочетен: 528 Коментари: 0 Гласове: 0
Последна промяна: 17.05.2010 21:15
Съобщение : На 17май ( понеделник) тренировката ще е от 12.00 часа - клуба на НСА.
В съботната вечер се проведе нощният кръг от София О Тур. Прогнозата за времето беше за много дъжд и тя напълно се оправда. И за да бъде удоволствието пълно аварира и захранването на клуба. Останахме само на осветление от фенери и на генераторно захранване от "Наварата" на Венци Венев.
Това обаче не можеше да попречи всички да се забавляват, особенно най-малките, за които това е първо участие в подобен тип състезания .
Ето и резултатите(снимки очаквайте скоро):

A (37) 2.8 km 16 C
1 35 Иван Сираков Вариант 5 Търговище 13:51 0:00
2 30 Петър Попункьов СиниКамъни Сливен 15:45 1:54
3 34 Иво Веселинов Елит 2000 НСА София 15:49 1:58
4 9 Павел Георгиев К.крос Русе 16:11 2:20
5 24 Атанас Бояров Елит 2000 НСА София 16:25 2:34
6 27 Тодор Стратиев-мл. Компас 199 Хасково 17:35 3:44
7 39 Андрей Абаджиев Браун Тим В.Търново 18:36 4:45
8 19 Георги Банков Ловеч Ловеч 19:18 5:27
9 36 Тони Койчев Халден Норвегия 19:52 6:01
10 28 Теодор Тодоров Феерия Ямбол 20:15 6:24
11 32 Димитър Русев Младост Благоевград 20:31 6:40
12 18 Станислав Йорданов Рила София 21:25 7:34
13 12 Симеон Нинов Рила София 21:43 7:52
14 31 Мая Недялкова Елит 2000 НСА София 22:35 8:44
15 23 Димитър Станчев Добротица Добрич 23:03 9:12
16 43 Младен Джулиев Трапезица- В.Търново 23:06 9:15
17 33 Васил Фотинов Елит 2000 НСА София 24:36 10:45
18 17 Радослава Кузманова Трапезица- В.Търново 25:24 11:33
19 16 Елена Карамишева Рила София 25:43 11:52
20 6 Йовчо Дочев Ловеч Ловеч 26:25 12:34
21 26 Йордан Василев Елит 2000 НСА София 27:09 13:18
22 20 Виктор Иванов Север Плевен 27:35 13:44
23 14 Теодор Червенов Рила София 27:39 13:48
24 3 Павел Ватев Рила София 29:41 15:50
25 21 Златина Маринова Рила София 31:28 17:37
26 4 Стилияна Димова Браун Тим В.Търново 34:04 20:13
27 10 Николай Георгиев Рила София 38:26 24:35
28 8 Виктория Дочева Ловеч Ловеч 44:07 30:16
13 Петър Доганов Елит 2000 НСА София disq
29 Румен Котков Ловеч Ловеч dns
2 Емилиян Онуфриев Инд. Индивидуално dns
11 Виктор Ценков Елит 2000 НСА София dns
15 Виктория Ценкова Елит 2000 НСА София dns
7 Атанаска Беделева Рила София dns
1 Борис Карамишев Рила София dns
22 Константин Койнов Пушкин-133 София dns
5 Пламен Йорданов Рила София dns

B (22) 2.0 km 11 C
1 51 Антоанета Дяксова Елит 2000 НСА София 11:52 0:00
2 63 Боян Венев Елит 2000 НСА София 12:36 0:44
3 61 Георги Димитров Елит 2000 НСА София 13:31 1:39
4 59 Петър Петров Елит 2000 НСА София 13:38 1:46
5 64 Симеон Венев Елит 2000 НСА София 14:15 2:23
6 58 Ивета Зашева Елит 2000 НСА София 15:13 3:21
7 56 Петър Панков Елит 2000 НСА София 16:23 4:31
8 49 Румен Величков Рила София 16:42 4:50
9 52 Петър Иванов-мл. Север Плевен 16:51 4:59
10 54 Павел Дочев Елит 2000 НСА София 17:01 5:09
11 46 Николай Василев Елит 2000 НСА София 17:44 5:52
12 50 Миахела Димитрова Инд.с-л Индивидуално 19:38 7:46
13 57 Симон Насър Рила София 21:35 9:43
14 55 Петя Колева ТЕА София 22:33 10:41
14 47 Александър Григоров Рила София 22:33 10:41
16 48 Тончо Тонев Кракра Перник 23:27 11:35
17 45 Стефан Стефанов Рила София 24:15 12:23
18 60 Живка Франгова Младост Благоевград 27:29 15:37
19 53 Тодорка Васева ТЕА София 28:03 16:11
44 Димитър Каменов ТЕА София dns
62 Кирил Каменов ТЕА София dns
69 ЕмилДимитров Елит 2000 НСА София dns

C (7) 1.4 km 10 C
1 77 Патриция Ценкова Елит 2000 НСА София 10:31 0:00
2 76 Васил Евгениев Рила София 12:45 2:14
3 74 Явор Алдев Рила София 13:38 3:07
4 79 Боян Иванджиков Елит 2000 НСА София 14:39 4:08
5 73 Евангелина Дяксова Елит 2000 НСА София 16:24 5:53
78 Андрея Дяксова Елит 2000 НСА София mp
75 Елена Павлова Елит 2000 НСА София dns

D (11) 1.2 km 8 C
Яна Тодорова Елит 2000 НСА София
Васил Зашев Елит 2000 НСА София
Ценко Ценков Елит 2000 НСА София
Валентин Господинов Елит 2000 НСА София
Габриела Петрова Елит 2000 НСА София
Кирил Венев Елит 2000 НСА София
Мартин Димитров Елит 2000 НСА София
Елеонора Тодорова Елит 2000 НСА София
 
Днес(неделя - 16 май) се проведе и тренировка в Западен парк, която съвпадна с рожденния ден на Васко Зашев. Ето и 3 снимки от "купона-тренировка":


Категория: Спорт
Прочетен: 963 Коментари: 0 Гласове: 0
Последна промяна: 17.05.2010 09:19
16.05.2010 10:36 - Фамилатлон

В събтният ден взехме участие във ФАМИЛАТЛОН - празник на семейния спорт и здравословен начин на живот под патронажа на Негово превъзходителство посланика на Франция господин дьо Понсен, организиран от Асоциация Родители съвместно с Общтина Софиа и БФО. Нашият клуб се включи в провеждането и участието на спортно ориентиране по маршрут "Малката Европа" и 4 маршрута с различни дължини и степен на трудност.

Категория: Спорт
Прочетен: 521 Коментари: 0 Гласове: 0
 
Б Ю Л Е Т И Н   № 1
 
София О Тур – Трети  кръг
 
Състезанието се провежда благодарение на
 
Е М И Л   Д И М И Т Р О В
 
  
 
       І. Време и място:
Състезанието ще се проведе на 15 май  2010 г. в района на НСА състезателен център клуба на „Елит 2000 - НСА”, при следната програма:
-21,00  часа - старт
-22,30  часа – награждаване на победителите
 
ІІ.Ръководство на състезанието:
 
Главен съдия –Тодор Педев
Технически ръководител – Кирил Николов
Контролен съдия – Теодор Тодоров
Секретар – Яна Сандиева
Съдии старт –  Гено Йорданов
Съдии финал – Кристина Димитрова
 
       
ІІІ. Вид, клас и възрастови групи
Нощно състезание с четири маршрута –за деца до 10 години(D) ; къс -за възрастова група М/Ж 12 (С) ; среден - за възрастови групи М/Ж 14, 16, 40+ (В); дълъг - за възрастови групи М/Ж 18, 20, 21, 35 (А).  
 
ІV. Техническа характеристика:
             Карта: “ НСА”.
Мащаб 1: 4000, хоризонтали през 2 м, обновена май 2010 г.
Картите са с размер А4 и ще бъдат запечатани в найлонови пликове. Сигнатурата на КТ е изписана до съответният пореден номер /както за спринтово ориентиране/. Отделно сигнатурите и описанията са отпечатани на лицевата част на картата.
Характернитe и самостоятелни дървета, както и големите храсти са отразени на картата със зелено кръгче или точка /голяма и малка/ в зависимост от заеманото място на местността.
Оградите отразени на картата като непроходими не трябва да се преминават!
Районът на състезанието обхваща спортния комплекс на НСА.
Стартът и финалът се намират на 50 м. един от друг в непосредствена близост до клуба на «Елит 2000 – НСА».
Контролните знаци са тип фенер на стойки оборудвани със SI станция, като сигнатурата е на самата SI станция.
Група D ще получат разпечатка с времето си, но няма да има класиране. Всички деца ще бъдат наградени. Родители и други лица могат да придружават децата. Нека те изпитат удоволствие от участието си.
           
 
V.Технически данни за маршрутите:
 
D - деца
1.2 км
 8 КТ
С - къс
1.4км
10 КТ
B - среден
2.0 км
11 КТ
A - дълъг   
2.8 км
16 КТ
 
Категория: Спорт
Прочетен: 572 Коментари: 0 Гласове: 0
Последна промяна: 14.05.2010 05:54
2  >  >>
Търсене

За този блог
Автор: otrening
Категория: Спорт
Прочетен: 1082169
Постинги: 854
Коментари: 2
Гласове: 342