Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Смелостта да бъдеш различен! Телефон за kонтакти: 0889497772 ; e-mail: otrening@abv.bg
Автор: otrening Категория: Спорт
Прочетен: 1059776 Постинги: 840 Коментари: 2
Постинги в блога от Октомври, 2011 г.
С част от отбора днес започваме кратък лагер в гр.Приморско. Все още топлото време и добрите райони за тренировки  ще ни дадат възможност да отработим някой техники на ориентиране, които в София не можем.
На път за Приморско взехме участие в "състезанието за купа КНСБ". Стараем се подобни "мероприятия" да ги избягваме, защото грешните карти и грешно поставените контролни точки наслагват в децата само несигурност в собствените им възможности. Такива състезания нанасят повече вреда, отколкото полза. Но както се казва: "Не стреляйте по музиканта - той толкова си може...". А  времето беше чудесно!

Тони и Ива се приготвят

Подготвяме се за старт

Ади по финалната отсечка

Пацо след финала - нещо се е умислила???

Бубето е финиширала

Ели също финишира

Категория: Спорт
Прочетен: 534 Коментари: 0 Гласове: 0
Последна промяна: 30.10.2011 07:44
Понеделник /24.10/       - 14.00 часа  изхода от метро "Стадион Васил Левски"
                                          14.30 часа начало на старта от ЮИ ъгъл на
                                           Спортен комплекс "Спортна София"                                

Вторник  /25.10/            - 10.00 часа "баба Яга" - Борисовата градина
                                     - 17.00 часа  "баба Яга"  -  - Борисовата градина 
Сряда  /26.10/            - 17.00 часа клуба в НСА                       
Четвъртък  /27.10/         - 10.00 часа клуба в НСА 
                                    - 17.00 часа клуба в НСА 
Петък  /27.10/               - 10.00 часа клуба в НСА  
                                    - 16.30 часа клуба в НСА - 17.00 часа  до параклиса  в  
                                     студенстки парк срещу УНСС
  начало на техническата тренировка 

Снимки от тренировката на 24 октомври  от Яна Санадиева
Подготовка


Почти сме готови

Загряваме

                           
Категория: Спорт
Прочетен: 402 Коментари: 0 Гласове: 0
Последна промяна: 25.10.2011 20:31
 
22.10 (събота)           13:30 часа  детски кът " Коколандия" - намиращ се в ЮИ ъгъл на                                                 Борисовата градина /Цариградско шосе + ул."Незабравка" -                                                       техническа тренировка 
23.10 (неделя)          11.00  часа  - Княжево  /последна спирка на трамвай №5 / -   "Бар                                                     Шишарка"  - Техническа тренировка + крос

И няколко снимки от участието ни в купа "Разлог" - 15-16.10.2011
Резултати  http://bgof.org/upload/Results_Razlog-SPRINT.pdf

Подготовка за дистанцията на район "Предела" 



Първи старт за Янис /  с жълто-синьо яке/. Тук той е най - малкия състезател от отбора
Към финала Боби

Васко

Кирчо

Илито

Бубето


Награждаване.  Много ни е студено...... 

Ели

Павката

Илито

Боби Венев


Сашо Джагаров с медал!!!


Пепи Панков - първи


Отборно сме 3 след Благоевград и "Рила" София

Категория: Спорт
Прочетен: 431 Коментари: 0 Гласове: 1
Последна промяна: 21.10.2011 06:51
Програма през седмицата 

Понеделник  /17.10/       - 10.00 часа клуба в НСА 
                                     - 17.00 часа клуба в НСА
Вторник  /18.10/            - 10.00 часа клуба в НСА 
                                     - 17.00 часа клуба в НСА
Сряда / 19.10/                - 17.00 часа клуба в НСА
Четвъртък  /20.10/         - 10.00 часа "баба Яга" - Борисовата градина
                                     - 17.00 часа  "баба Яга" - Борисовата градина
Петък  /21.10/                - 10.00 часа клуба в НСА
                                    - 17.00 часа  клуба в НСА 
 
Снимките са предоставени от  Laura Häner и Добромир Добрев. Благодарим им за чудесните снимки.
Спринт
  Шампионката Ади концнтрирана върху картата

Тони и Ива на награждаването от спринта


Ели или Яна (след като си махнаха обиците трудно се различават...)

Ели Шабанска in action или както се пише на немски

Синята напаст

Добчо с развята коса - heavy metal...

Васко с усмивка

Марти Йорданов с палец върху картата

Боби гледа терена в района на к.т.

Павката сгъва картата в движение

Тони в полет

Ники излиза от к.т..

Дълга дистанция 

Павката излиза от дерето


Я да видим къде е следващата точка

Намерихме я!


Ленчето  на края на дерето



Щафета

Ева към финала на първи пост


Пати преди да предаде щафетата


Финала на щафетата - Ади  не даде шансове на останалите 3-ти постове


Юлето към финала на щафетата


Яна преди да предаде щафетата


Ели - финал на 2-рата ни щафета при Ж-12 и 4-то място


Марти  Турбото на старт


Ценко към финала


Боби в негов стил


Кирчо Венев на финал


Добчо е прибрал косата....



Васко тича към финала


Бубето  на финал, след като е взела 23 КТ при М14


Ели преодоляля и тя маршрута на М 14

Павката затвори щафетата при М-14 с Бубето и Ели.


Ива на първи пост при М-16. Какво да направим, като момичетата ни са силни колкото момчетата.


Боби Венев е отворил крачката

Тони на последен пост в мъжката щафета - 2-ро място при М-16


Симо с добро бягане на 1-ви пост при М-18


Ники предава 2-ри пост на М-18


Жожо на финал и 3-то място в щафетите при М-19


Награждаване на победителките в Ж-12


Момчета до 16 години и момичета разбира се


М-18




Категория: Спорт
Прочетен: 1076 Коментари: 0 Гласове: 0
Последна промяна: 17.10.2011 22:51
Вторник  /10.10/            - 10.30 часа клуба в НСА , носете си картите от ДП за разбор
                                     - 17.00 часа клуба в НСА, носете си картите от ДП за разбор
Четвъртък  /13.10/         - 10.30 часа клуба в НСА + разбор
                                     - 17.00 часа  клуба в НСА + разбор
Петък  /14.10/                - 10.30 часа клуба в НСА
                                    - 17.00 часа  клуба в НСА   
Събота  /15.10/      - 12.00 часа  НСА - отпътуване за участие в купа "Разлог" /15 и 16.10/

На Държавното първенство 12-18 години 10 състезатели се окичиха с медали
Щафети - 9 октомври - "Синкевица"  Габрово
Ж 12 - златни медали  Евангелина Дяксова, Патриция Ценкова и Андрея Дяксова 
М 16 - сребърни медали Ивета Зашева, Антоанета Дяксова и Боян Венев
М 18 - бронзови медали Симеон Венев, Николай Василев и Георги Димитров
Ж 12 - 4 място Юлияна Колева, Яна Тодорова и Елеонора Тодорова
http://bgof.org/upload/ResultsRelaysDP12-18-new.pdf
Дълга дистанция -  
8 октомври - Габрово
М 12 - златен медал Боян Иванджиков
Ж 16 - сребърен медал Антоанета Дяксова
Ж 12 - бронзов медал - Андрея Дяксова
http://bgof.org/upload/ResultsDP12-18LongNew.pdf
Спринт - 7 октомври - кв."Трендафила" Габрово
Ж 12 - златен медал  - Андрея Дяксова
http://bgof.org/upload/ResultsSprint12-18Gabrovo-2011new.pdf.pdf
Ж 16 - 
златен медал Антоанета Дяксова
Ж 16 - бронзов медал Ивета Зашева

Да се постигнат тези резултати благодарим и на Венцислав Венев - председателя на клуба и родителите на децата - състезатели.

Шампионките Евангелина Дяксова, Патриция Ценкова и Андрея Дяксова при Ж 12


Щафета М 16 - Сребърните медалисти Ивета Зашева, Антоанета Дяксова и Боян Венев. 


Бронзовите медалисти при М 18 - Симеон Венев, Николай Василев и Георги Димитров


Боян Иванджиков шампион при М 12 - дълга дистанция


Тони Дяксова - сребърна медалистка Ж 16 - дълга


Бронз за Ади Дяксова - Ж 12 дълга дистанция


Шампионска титла за Тони и бронз за Ива Зашева Ж 16 спринт


Шампионска титла  за Ади Дяксова Ж 12 - спринт /момичето от Тетевен е дисквалицирано, защото е на 13 години/


Ели Павлова - 4 място спринт Ж 14


Пати - 4 място дълга Ж 12


Павел Дочев - 6 място дълга М 14


Ели Шабанска


Борислава Миткова - 1пост при М 14


Юли Колева - 4 място щафета Ж 12


Яна Тодорова - 4 място щафета Ж 12


Ели Тодорова - 4 място щафета Ж 12  


Добчо


Ценко - 5 място щафета М 12


Кирчо Венев


Марти Йорданов


Васко щастлив на финала 


Марти - 5 място щафета М 12


Последни указания преди дългата дистанция


 


Финал на Ади и златен медал за момичета 12


Част от отбора на разходка




Категория: Спорт
Прочетен: 689 Коментари: 0 Гласове: 0
Последна промяна: 12.10.2011 09:21
Понеделник /3.10/       - 10.30 часа клуба в НСА  
                                   - 17.00 часа клуба в НСА
Вторник  /4.10/            - 10.30 часа клуба в НСА 
                                   - 17.00 часа клуба в НСА
Сряда  /5.10/                - 10.30 часа клуба в НСА 
                                   - 17.00 часа  клуба в НСА
Четвъртък  /6.10/         - 17.00 часа  клуба в НСА          
Петък  /7.10/               - 8.00 клуба на НСА - тръгване за Габрово. Участие в Държавното                                        първенство 12-18 години / петък, събота, неделя/
Категория: Спорт
Прочетен: 404 Коментари: 0 Гласове: 0
Последна промяна: 04.10.2011 09:01
Търсене

За този блог
Автор: otrening
Категория: Спорт
Прочетен: 1059776
Постинги: 840
Коментари: 2
Гласове: 341