Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Смелостта да бъдеш различен! Телефон за kонтакти: 0889497772 ; e-mail: otrening@abv.bg
Автор: otrening Категория: Спорт
Прочетен: 1104501 Постинги: 876 Коментари: 2
Постинги в блога
<<  <  66 67 68 69 70 71 72 73 74  >  >>
Ето и обещаното видео от 1 кръг на ТУР-а.
Влезте в "NULEVATA ZONA" на ОРЛИН СТАНЕВ:

http://www.facebook.com/l/d3e7d;nulevazona.com/sofiaotur.html

Гледаме го за пореден път и много се забавляваме!!!


Категория: Спорт
Прочетен: 585 Коментари: 0 Гласове: 0
Последна промяна: 08.03.2010 22:23
08.03.2010 14:14 - Beograd OPEN
Вчера завърши състезанието за купата на Белград, което се проведе на доста интересни и нетрадиционни райони-открити и полуоткрити местности с пясъчен грунд и множество земни форми (1-ия ден) и много стръмни и ясно изразени била и дерета (2-ден). Студът и снегът допълнително затрудняваха участниците. Нашето участие беше много полезно, като направихме добро сравнение "къде сме в момента".
Ето и няколко снимки:


А ето и как разпускаме след състезанието:

Категория: Спорт
Прочетен: 368 Коментари: 0 Гласове: 0
Очаквайте филм от състезанието скоро!

А ето и няколко снимки:





Маршрута на група А ( един от вариантите ):
Категория: Спорт
Прочетен: 630 Коментари: 0 Гласове: 0
Последна промяна: 03.03.2010 20:21

Искаме да благодарим на всички студенти, които помогнаха за организиране на състезанието! Без тях нямаше да се справим!
Ето и класирането за групи А, В и С:
 

А(45)
1.43 Златко Каменаров                    КомпасКрос Русе                 9:09
2.36 Павел Георгиев                        КомпасКрос Русе                 10:05
3.31 Тодор Стратиев-мл.                 Компас 94 Хасково              10:11
3.35 Ивайло Веселинов                   Елит 2000 НСА София         10:11
5.11 Георги Банков                          Ловеч Ловеч                           10:33
6.37 Слав Вампоров                        Вариант 5 Търговище          10:53
7.32 Кирил Николов                          Младост Благоевград           11:11
8.30 Атанас Бояров                          Елит 2000 НСА София         11:23
8.33 Катя Стоянова                          Елит 2000 НСА София         11:23
10.18 Симеон Нинов                       Рила София                           11:47
11.5 Илиян Илков                            Браун тим В.Търново           11:53
12.40 Петър Петров                         Елит 2000 НСА София         12:03
13.39 Борис Карамишев                  Рила София                           12:10
14.26 Теодор Тодоров                      Феерия Ямбол                      12:23
15.29 Константин Койнов              Пушкин-133 София               12:50
16.10 Силвия Шандуркова              Узана Габрово                      13:40
17.13 Асен Асенов                           Кракра Перник                      13:41
18.9 Димитър Станчев                    Добротица Добрич               14:03
19.24 Атанаска Беделева                 Рила София                           14:05
20.28 Йовчо Дочев                           Елит 2000 НСА София         14:43
21.20 Калоян Гинчев                       С.Камъни Сливен                14:49
22.2 Николай Ников                        Рила София                           14:50
23.4 Светослава Мирина                Рила София                           14:54
24.27 Радослава Кузманова            Трапезица В.Търново       15:08
25.34 Елена Карамишева                 Рила София                          15:17
26.50 Георги Димитров                   Елит 2000 НСА София         15:20
27.23 Здравко Якимов                     Руен-92 Кюстендил             16:33
28.58 Ради Ганев                              А.Логистик София                 17:07
29.6 Виктор Иванов                         Север Плевен                         17:19
30.14 Цветелина Иванова               Север Плевен                       17:58
31.42 Никола Иванов                       Инд. Състезател                   18:24
32.8 Кристиян Русинов                   Елит 2000 НСА София         18:40
33.16 Павел Ватев                            Рила София                           22:18
34.38 Виктория Ценкова                 Елит 2000 НСА София         23:26
35.3 Стилияна Димова                    Браун тим В.Търново           24:53
36.1 Владимир Веселинов              Мусала София                       27:59
37.21 Теодор Червенов                    Рила София                           29:09
38.7 Ася Петрунова                          Рила София                           1:02:37
 
22 Емилиан Онуфриев                    А.Логистик София                mp
17 Галя Печийска                             Север Плевен                       mp
19 Веселина Зашева                         Карлък Смолян                   mp
25 Станимир Енчев                         Елит 2000 НСА София         mp
41 Боян Бинев                                  Компас Раднево                    mp
12 Петър Стратиев                           Компас 94 Хасково              dns 
15 Тони Койчев

B (25)
1.65 Антоанета Дяксова                  Елит 2000 НСА София         9:24
2.55 Румен Величков                       Рила София                           10:05
3.62 Петя Колева                              ТЕА София                            10:58
4.60 Боян Венев                               Елит 2000 НСА София         11:31
5.63 Иван Дяксов                             Елит 2000 НСА София         11:56
6.61 Юлия Христова                         Узана Габрово                      13:10
7.48 Петър Иванов-мл.                    Север Плевен                       13:34
8.67 Павел Йовчев                           Елит 2000 НСА София         13:54
9.56 Кирил Каменов                         ТЕА София                            13:59
10.49 Тончо Тонев                           Кракра Перник                     15:58
11.47 Стойчо Джеджев                   Рила София                           16:49
12.51 Гергана Кенарова                  Рила София                           16:52
13.54 Виктория Дочева                   Елит 2000 НСА София         17:32
14.45 Румен Зарев                            Кракра Перник                     18:19
15.57 Мирела Якимова                    Руен-92 Кюстендил             18:42
16.70 Калин Асенов                           Кракра Перник                     23:06
17.46 Ирка Нановска                        Мусала София                       25:15
18.71 Виолета Гъркова                    Елит 2000 НСА София         37:51
 
66 Мая Димитрова                             Руен-92 Кюстендил              mp
44 Александър Величков                 Рила София                           mp
53 Александър Григоров                 Рила София                           mp
64 Симон Насър                               Рила София                           mp
69 Ивета Зашева                               Елит 2000 НСА София         mp
52 Илияна Игова                                Елит 2000 НСА София         mp

C (8)
1.78 Патриция Ценкова                   Елит 2000 НСА София         10:41
2.76 Андрея Дяксова                        Елит 2000 НСА София         12:46
3.80 Живка Франгова                        Инд Състезател                    13:17
4.68 Николай Георгиев                    Рила София                           13:29
5.74 Елена Павлова                          Елит 2000 НСА София         17:00
6.77 Никола Тренчев                        Инд Състезател                    18:22
7.72 Евангелина Дяксова                Елит 2000 НСА София         21:59
 
73 Явор Алдев                                    Рила София                           mp

Участниците по маршрут D, за които няма класиране и всички са победители:

1.96 Кирил Каменов                        Елит 2000 НСА София
2.84 Руслан Петров                          Елит 2000 НСА София
3.101 Валентин Занев                      Елит 2000 НСА София
4.90 Яна Тодорова                           Елит 2000 НСА София
5.95 Ценко Ценков                           Елит 2000 НСА София
6.79 Ивана Педева                           Елит 2000 НСА София
7.89 Калин Митев                            Елит 2000 НСА София
8.81 Диана Иванова                         Север Плевен
9.98 Алекс Николов                         Рила София
10.92 Стилян Бойков                       Рила София
11.100 Елеонора Тодорова              Елит 2000 НСА София
12.86 Невена Митева                       Елит 2000 НСА София
13.93 Валентин Господинов           Елит 2000 НСА София
14.103 Борислав Круслевски          Инд Състезател
15.97 Габриела Петрова                  Елит 2000 НСА София
16.87 Лазар Мавров                         Елит 2000 НСА София
17.94 Анна Борисова                       Елит 2000 НСА София
18.99 Мартин Димитров                 Елит 2000 НСА София
19.104 Мария Джекова                    Елит 2000 НСА София
20.102 Християн Кръстев               Елит 2000 НСА София
21.83 Симеон Митев                        Север Плевен  
22.88 Антон Мариановски              Рила София
23.82 Деси Йорданова                     Елит 2000 НСА София
24.75 Васил Евгениев                      Рила София
25.91 Теодор Дончев                       Елит 2000 НСА София
 
Категория: Спорт
Прочетен: 578 Коментари: 0 Гласове: 0
Последна промяна: 03.03.2010 20:40
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!

1 март - 16.00 часа    - НСА
2 март - 16.00 часа    - НСА
3 март - 10.30 часа    - 144 СОУ - София О тур - 1 кръг
7 март - 11.30  часа   - НСА - техническа тренировка
Категория: Спорт
Прочетен: 334 Коментари: 0 Гласове: 0
Последна промяна: 01.03.2010 20:59
За съжаление дъждът провали днешната тренировката, като успяхме да проведем само част от планираното... Ето и няколко снимки:





Категория: Спорт
Прочетен: 464 Коментари: 0 Гласове: 0
Последна промяна: 27.02.2010 21:05
Тренировката ще се проведе от 11:00 на входа на Южен парк от към "Витошка".
Категория: Спорт
Прочетен: 457 Коментари: 0 Гласове: 0
Б Ю Л Е Т И Н   № 1
 
София О Тур - Първи кръг
 
Състезанието се провежда благодарение на
 
Пламен Йорданов
 
   

и под патронажа на кмета на община Младост   
Петко Дюлгеров
 
       І. Време и място:
Състезанието ще се проведе на 3 март 2010 г. в района на Младост 3 със състезателен център 144 СОУ „Народни будители”, при следната програма:
-11,00  часа - старт
-12,30 часа – награждаване на победителите
 
ІІ.Ръководство на състезанието:
 
Главен съдия –Теодор Тодоров
Технически ръководител – Добромир Добрев
Контролен съдия – Петър Доганов
Секретар – Яна Сандиева
Съдии старт – Емил Йосифов, Милен Христов
Съдии финал – Пламен Кацов, Гено Йорданов
 
        ІІІ. Право на участие:
Всички любители на ориентирането
 
ІV. Вид, клас и възрастови групи
Индивидуалното състезание с четири маршрута –за деца до 10 години(D) ; къс -за възрастова група М/Ж 12 (С) ; среден - за възрастови групи М/Ж 14, 16, 40+ (В); дълъг - за възрастови групи М/Ж 18, 20, 21, 35 (А).
 
        V. Заявки :
Заявките за състезанието ще се правят чрез клубната регистрация в сайта на БФО: http://www.bgof.org/ най-късно  до 1 март 2010 г.
Ще се използва електронна система sport-ident за отчитане на резултатите. Упоменавайте номерата на собствените чипове! Наем на чип - 1 лев.
.Старови такси:
Стартова такса - 1 лев на състезател.
 
VІІ. Техническа характеристика:
 
Карта: “ МЛАДОСТ 3”.
Мащаб 1: 2000, хоризонтали през 1м, реамболирана февруари 2010г.
Картите са с размер А4 и ще бъдат запечатани в найлонови пликове. Сигнатурите и описанията са отпечатани на лицевата част на картата.
Районът на състезанието обхваща   парка на ж.к”Младост- 3”, 81 СОУ „Виктор Юго” и 144 СОУ „Народни будители”.
 Стартът и финалът се намират на 50 м. един от друг.
Контролните знаци са тип фенер на стойки оборудвани със SI станция, като сигнатурата е на самата SI станция.
Група D ще получат разпечатка с времето си, но няма да има класиране. Всички деца ще бъдат наградени. Родители и други лица могат да придружават децата. Нека те изпитат удоволствие от участието си.
            По време на състезанието се забранява излизането и пресичането на улици с движение на автомобили!!!
 
VІІІ.Технически данни за маршрутите:
 
D - деца
0.7 км
11 КТ
С - къс
1.2 км
17 КТ
B - среден
A - дълъг   
1.7 км
1.9 км
21 КТ
25 КТ
 
 
ІХ.Класиране и награди:
Класиралите се на първите три места за маршрути А, В и С ще бъдат наградени.
 
Схема на района

Категория: Спорт
Прочетен: 547 Коментари: 0 Гласове: 0
22.02 - 16:00 - НСА
24.02 - 9:30 и 16:00 - НСА кабинетни у-ния и ОФП
25.02 - 16:30 - Драгалевци
26.02 - 9:30 и 16:00 - НСА
27.02 - 11:00 Южен парк ( ще има допълнителна информация )
Категория: Спорт
Прочетен: 437 Коментари: 0 Гласове: 0
Последна промяна: 23.02.2010 12:21
Категория: Спорт
Прочетен: 515 Коментари: 0 Гласове: 0

Категория: Спорт
Прочетен: 571 Коментари: 0 Гласове: 0
17.02 - 9:30 НСА и 16:30 - Драгалевци (последна спирка на 93)
18.02 - 16:00 - НСА
19.02 - 9:30 и 16:00 - НСА
20.02 - 12:00 - за малките техническа тренировка НСА
              13:30 - за големите тест на физическата подготовка
21.02 - 12:00 - Западен парк - техническа тренировка и тест физическа подготовка
Категория: Спорт
Прочетен: 500 Коментари: 0 Гласове: 0
Последна промяна: 16.02.2010 21:55
<<  <  66 67 68 69 70 71 72 73 74  >  >>
Търсене

За този блог
Автор: otrening
Категория: Спорт
Прочетен: 1104501
Постинги: 876
Коментари: 2
Гласове: 344