Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Смелостта да бъдеш различен! Телефон за kонтакти: 0889497772 ; e-mail: otrening@abv.bg
Автор: otrening Категория: Спорт
Прочетен: 1082164 Постинги: 854 Коментари: 2
Постинги в блога
<<  <  66 67 68 69 70 71 72  >  >>
В събота (23.01), тренировката ще се състои в една от гимнастическите зали на НСА и ще бъде мини ориентиране на специално изготвена за целта карта. До 10:50 всички желаещи да бъдат в клуба в НСА, като от 11:00 ще започне и самата тренировка.
В неделя (24.01), поради очакваните ниски отрицателни температури, тренировка за малките няма да има. За големите (по желание) ще има крос-поход на Витоша. Срещата е в 14:00 на обръщалото до долна станция на Драгалевския лифт.
Категория: Спорт
Прочетен: 751 Коментари: 0 Гласове: 0
Последна промяна: 21.01.2010 09:23
18.01 - 16:00 часа клуба в НСА
20.01 - 16:00 часа клуба в НСА
22.01 - 16:00 часа клуба в НСА
За тренировките в събота и неделя (23 и 24) ще публикуваме информация в сряда.

Въпреки студените дни се проведоха и двете тренировки в НСА и Коколандия. Ето и две снимки от неделната тренировка:
Категория: Спорт
Прочетен: 452 Коментари: 0 Гласове: 0
Тренировката в събота (16.01) ще бъде както е обявена в 11:00 в клуба в НСА. Ще се използва електронна система Sportident . Носете си собствените чипове, а за тези, които нямат ще бъдат осигурени такива.
За неделя (17.01) тренировката остава както е обявена - 11:00 на Коколандия.
Категория: Спорт
Прочетен: 475 Коментари: 0 Гласове: 0
11.01 (понеделник)    16:00 часа   НСА
13.01 (сряда)             16:00 часа   НСА
15.01 (петък)             16:00 часа   НСА
16.01(събота)            11:00 часа   НСА -техническа тренировка 
                                12:30 часа    Родителска среща
17.01(неделя)           11:00 часа   Коколандия - техническа тренировка 
Категория: Спорт
Прочетен: 386 Коментари: 0 Гласове: 0
Последна промяна: 10.01.2010 18:51
Днес беше един топъл зимен ден и проведохме една приятна тренировка. Групата от 26 състезатели беше разделена на 2 части - 10 бягаха (всъщност само Жожо бягаше постоянно) , а останалите 16 разпознаваха обекти от местността и рисуваха условни знаци.

Категория: Спорт
Прочетен: 704 Коментари: 0 Гласове: 0
Последна промяна: 10.01.2010 18:52
Искаме да благодарим на всички, които се включиха в почистването на клуба днес! 
С общи усилия, клубът ще стане едно чудесно място за приятелите на ориентирането!


За всички, които искат да вземат участие в тренировката утре (неделя 10.01), срещата е в 12:00 часа на обръщалото на автобус №93 до долна станция на Драгалевския лифт.
Категория: Спорт
Прочетен: 485 Коментари: 0 Гласове: 0
Последна промяна: 09.01.2010 19:31
1.  6.01 - 16:00 часа - клуба в НСА
2.  7.01 - 16:00 часа - клуба в НСА
3.  8.01 - 16:00 часа - клуба в НСА
4.  9.01 - 11:30 часа - клуба в НСА 
5.10.01 - 12:00 часа - Драгалевци-Бай Кръстъо
Категория: Спорт
Прочетен: 452 Коментари: 0 Гласове: 1

В последния лагерен ден се проведе и най-атрактивната дисциплина - щафетите. Определянето на отборите и обявената "награда" за последно място предизвикаха доста емоции.



Ето и резултатите:
Portokalcheta  (10)     

    1      6 Елит 2000 София                                                     52:48
             Андрея Дяксова                  8:48      1 C             2     8:48      1
             Георги Димитров                19:53      4 B             4    28:41      1
             Петър Доганов                  24:07      6 A             1    52:48       

    2      5 Елит 2000 София                                                   1:02:30
             Боян Венев                     20:18      4 B             6    20:18      4
             Борис Йосифов                  28:33      7 A             2    48:51      5
             Патриция Ценкова               13:39      3 C             7  1:02:30       

    3      9 Подем Габрово                                                     1:04:21
             Александър Иванов               8:57      2 C             3     8:57      2
             Георги Далаков                 36:34      8 A             5    45:31      3
             Иван Колев                     18:50      5 B             2  1:04:21       

    4      1 Елит 2000 София                                                   1:04:26
             Яна Сандиева                   33:19      9 A             4    33:19      9
             Николай Василев                19:10      3 B             3    52:29      6
             Евангелина Дяксова             11:57      2 C             4  1:04:26       

    5      4 Елит 2000 София                                                   1:05:55
             Венци Венев                    32:26      8 A             3    32:26      8
             Соня Дяксова                   14:48      2 C             8    47:14      4
             Антоанета Дяксова              18:41      4 B             1  1:05:55       

    6      7 Елит 2000 София                                                   1:12:28
             Йордан Василев                 45:11     10 A             8    45:11     10
             Иван Дяксов                    19:59      5 B             5  1:05:10      8
             Емил Зашев                      7:18      1 C             1  1:12:28       

    7      2 Елит 2000 София                                                   1:23:08
             Илияна Игова                   29:13      5 B             8    29:13      5
             Васил Зашев                    12:22      1 C             5    41:35      2
             Веселина Зашева                41:33      8 A             6  1:23:08       

    8      8 Компас Раднево                                                    1:39:01
             Стоянка Тодорова               30:01      7 B            10    30:01      7
             Матей Йорданов                 25:11      6 B             7    55:12      7
             Кольо Тодоров                  43:49      9 A             7  1:39:01       

    9      3 Елит 2000 София                                                   1:41:22
             Добромир Василев               13:22      3 C             6    13:22      3
             Даниела Василева               54:12     10 A             9  1:07:34     10
             Ивета Зашева                   33:48      7 B            11  1:41:22       


          10 С.гора Стара Загора                                                   dnf
             Апостол Апостолов              29:25      6 B             9    29:25      6
             Марина Далакова                37:38      9 B            12  1:07:03      9
             N.N.                             dnf        B                              
 

Категория: Спорт
Прочетен: 625 Коментари: 0 Гласове: 0
Последна промяна: 05.01.2010 07:28

През първият ден на новата 2010 проведохме и отвореното лагерно състезание на карта "Летището". Ето  и "А" маршрут:




Резултати:
A  (4)                                           

    1      4 Петър Доганов                   Елит 2000 София                 51:56
    2      1 Борис Йосифов                   Елит 2000 София               1:02:54
    3      6 Георги Далаков                  С.гора Стара Загора           1:37:08
    4      2 Яна Сандиева                    Елит 2000 София               1:44:17

 

B  (16)                                          

    1     13 Георги Димитров                 Елит 2000 София                 39:37
    2     16 Кольо Тодоров                   Компас Раднево                  41:58
    3     14 Веселина Зашева                 Елит 2000 София                 41:59
    4     19 Матей Йорданов                  С.гора Стара Загора             42:54
    5     15 Иван Колев                      Подем Габрово                   46:10
    6     10 Николай Василев                 Елит 2000 София                 46:19
    7     20 Емил Зашев                      Елит 2000 София                 47:34
    8      8 Антоанета Дяксова               Елит 2000 София                 47:42
    9     11 Боян Венев                      Елит 2000 София                 48:21
   10     22 Даниела Василева                Елит 2000 София                 51:24
   11      9 Илияна Игова                    Елит 2000 София                 52:26
   12     17 Апостол Апостолов               Странджа Бургас                 53:16
   13     18 Иван Дяксов                     Елит 2000 София                 53:55
   14     12 Ивета Зашева                    Елит 2000 София                 55:34
   15     21 Стоянка Тодорова                С.гора Стара Загора             56:19
   16     28 Марина Далакова                 С.гора Стара Загора           1:24:29

 

C  (6)                                           

    1     27 Андрея Дяксова                  Елит 2000 София                 14:56
    2     25 Патриция Ценкова                Елит 2000 София                 17:25
    3     30 Васил Зашев                     Елит 2000 София                 20:47
    4     26 Евангелина Дяксова              Елит 2000 София                 22:37
    5     29 Соня Дяксова                    Елит 2000 София                 51:25
    6     24 Александър Иванов               Подем Габрово                   55:03

 

Категория: Спорт
Прочетен: 1329 Коментари: 0 Гласове: 1

През топлата зимна нощ на 30 решихме да проведем нощното "състезание" по настояване на всички и особено на Иван Сираков. Времето беше уникално, а луната осветяваше северния плаж на Приморско. Маршрутите бяха къси, но важното беше всички да  усетят тръпката от тази много интересна и вълнуваща разновидност на ориентирането. Ето и малко снимки:


А ето и резултатите по маршрути:

                        сряда 30.12.2009 г.

A  (6)                    1.0 km   8 C           

    1      8 Доганов, Петър                   Елит 2000 София                  5:44
    2      5 Сираков, Иван                    Вариант 5 Търговище           6:12
    3      2 Йосифов, Борис                 Елит 2000 София                   6:43
    4      4 Сандиева, Яна                   Елит 2000 София                   9:30
    5      3 Тодоров, Кольо                  Компас Раднево                     9:36
    6      6 Василева, Даниела           Елит 2000 София                13:46

  


B  (5)                    0.6 km   5 C           

    1     14 Василев, Николай          Елит 2000 София                  6:09
    2     15 Венев, Боян                     Елит 2000 София                  8:09
    3     13 Игова, Илияна                 Елит 2000 София                  8:16
    4     12 Зашева, Ивета                 Елит 2000 София               10:13

          10 Дяксова, Антоанета        Елит 2000 София                   dns

 

C  (3)                    0.5 km   4 C           

    1     16 Дяксова, Андреа                    Елит 2000 София                   7:36
    2     18 Ценкова, Патриция               Елит 2000 София                 11:56
    3     19 Дяксова, Евангелина            Елит 2000 София                 12:17

 

 

Категория: Спорт
Прочетен: 420 Коментари: 0 Гласове: 1
Поради голямото информационно затъмнение в Приморско ( липса на интернет ), се извиняваме, че не сме публикували до сега схема и информация за състезанието „Първи старт”.
Старт-финалът за индивидуалното състезание е до разклона за летище „Приморско”.
Старт-финалът за щафетите е на паркинга на купа”България”2006 – 1 ден. (вижте схемите)
Тази вечер ( 30.12.’09) от 19:00 на северния плаж на Приморско ще се проведе нощно състезание. Трите маршрута са развити само по дюните на карта ”Перла”.

Категория: Спорт
Прочетен: 461 Коментари: 0 Гласове: 0
Срещата за лагера се променя за 12:30 часа на 26.12.2009 на бензиностанция ОМV-Ямбол. Тренировката ще се състои от 13:00 на карта "Търнава".
Категория: Спорт
Прочетен: 516 Коментари: 0 Гласове: 0
Последна промяна: 24.12.2009 16:54
<<  <  66 67 68 69 70 71 72  >  >>
Търсене

За този блог
Автор: otrening
Категория: Спорт
Прочетен: 1082164
Постинги: 854
Коментари: 2
Гласове: 342