Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Смелостта да бъдеш различен! Телефон за kонтакти: 0889497772 ; e-mail: otrening@abv.bg
Автор: otrening Категория: Спорт
Прочетен: 969516 Постинги: 775 Коментари: 2
Постинги в блога
2 3 4 5  >  >>
Вторник /27.09/           - 10:00 - 14:00 часа беседката в розариума в Борисовата градина
                                  - 16:30 -19:00 часа беседката в розариума в Борисовата градина
Сряда/28.09/               - 10:00 часа беседката в розариума в Борисовата градина
                                  - 16:30 часа беседката в розариума в Борисовата градина
                                  - 18:30 часа беседката в розариума в Борисовата градина 
                                
Четвъртък /29.09/       -16:30 часа беседката в розариума в Борисовата градина
                                  - 19:30 часа паркинга на р-т "Весело село"
Събота /1.10/              - благотворително участие в Долна баня
Неделя/2.10/               - Мобайл ориентиране или техническа тренировка -
информация за събота и неделя ще публикувамем в сряда
Категория: Спорт
Прочетен: 30 Коментари: 0 Гласове: 0
Последна промяна: 09:12
Отлично представяне на състезателите ни както заелите призовите места, така и преодолелите 16 км трасе.
Мъже до 20 г
1. Боян Иванджиков 1:40,40 ч
Жени до 20 г
1. Мария Дерменджиева 1:47,41 ч , като Мими е и 4 при жените
2 .Борислава Миткова 1:54:02 
По З км трасе  момичета и момчетата ни не отстъпиха на децата до 14 години .
Моника Беркова с  време 0:16:11 финишира втора от всички 54 деца и е първа при момичета.
Момчетата още малки, но се доближават до постиженияота на 14 годишните -  Александър Дерменджиев и Богдан Евгениев с време 0:17:44 заеха 7 и 8 място. Пълните резултати на http://marathon.bg/VMM2016Results.pdf

Победителят Боби при М20


Мими и Бубето - първа и втора при Д 20 години


Мони, с убедителна победа при момичета до 14 години


Много сме готини


и готови за старт


Категория: Спорт
Прочетен: 54 Коментари: 0 Гласове: 0
Последна промяна: 26.09 21:49
 Четвъртък /22.09/    - 11:30 часа среща до OMV спирка на метростанция "Западен парк" или в 12:00 над тунела - техническа тренировка и реамболация

Петък /23.09/           - 11:30 часа зад Сити център София /метростанция "Европейски съюз" - техническа тренировка и реамболация

Неделя /25.09/        - участие във 'Витоша моята планина' -допълнителна информация в събота

Категория: Спорт
Прочетен: 42 Коментари: 0 Гласове: 0
Последна промяна: 22.09 11:12
Сряда /21.09/      - 10:45 часа беседката в розариума /ако някой иска тренировката де е в по-ранен час да ми пише/
                            - 18:00 часа среща до OMV спирка на метростанция "Западен парк" или в 18:30 над тунела
 Програма за останали дни до края на седмицата ще публикуваме  в сряда вечерта
Категория: Спорт
Прочетен: 41 Коментари: 0 Гласове: 0
Събота /17.09/         - 14:00 часа тръгване от автобусната спирка №1172 на автобус №67 посока
                                     кв.Симеоново
                               - 15:00 часа – старт  Средна дистанция – карта „Ярема - Кашова могила“
                               - 19:45 часа среща на бензиностанция Лукойл до летището
                               - 20:30 часа - старт на  „Нощно бягане“ на бул. Брюксел
Неделя /                  - 9:45 часа тръгване от автобусната спирка №1172 на автобус № 67  посока
                                   кв.Симеоново
                               - 11:00  часа  старт – Средна дистанция – карта „Железница“
Категория: Спорт
Прочетен: 49 Коментари: 0 Гласове: 0
Последна промяна: 16.09 10:15
Категория: Спорт
Прочетен: 72 Коментари: 0 Гласове: 1
Последна промяна: 15.09 00:07
 Вторник /13.09/    - 16:45 часа беседката в розариума в Борисовата градина. Носете си и картите от SEEOC и Струмица опен за варианти
Сряда /14.09/        - 17:00 часа Южен парк футболното игрище откъм ул."Козяк"
                               - 18:30 часа Южен парк футболното игрище откъм ул."Козяк"
Четвъртък /15.09/ -  18:00 часа старт на XLkmrun  Вечерен трейл, с. Герман – Лозенска планина
Събота /17.09/       - 15:00 часа 15.00 – старт  Средна дистанция – карта „Ярема - Кашова могила“
                                - 20:00 часа - „Нощно бягане“ на бул. Брюксел
Неделя /                 - 11:00  часа  старт – Средна дистанция – карта „Железница“

Отлично представяне на нашите състезатели на SEEOC /шампионата на Югоизточна Европа/ и Струмица опен!
С три шампионски титли / спринт, дълга  и щафета / при девойките до 18 години е БОРИСЛАВА МИТКОВА , с две е БОЯН ИВАНДЖИКОВ, с един сребърен медал от щафета и един бронзов от средната  при юношите до 16 години, с една шампионска титла е МАРИЯ ДЕРМЕНДЖИЕВА /щафета/ и два сребърни медала на спринт и средна при девойките до 18 години и с един сребърен медал МАРТИН ЙОРДАНОВ /щафета/ при юноши до 16 години.

спринт М 16 шампион Боби


спринт - шампионка при D 18 Бубето и вице Мими 


дълга дистанция М16 шампион Боби


дълга дистанция D18 шампионка Бубето и четвърто място Мими


С интерес наблюдава румънския национал как се спусна Томи за последна КТ на първото си  участие на SEEOC 


Щафета при девойки до 18 години с шампионски титла, където двете момичета са от клуба Мими и Бубето


Щафета при момчетата  до 16 години със сребърни медали в която участваха от клуба Боби и Марти!СС

СТРУМИЦА ОПЕН
Сребърен медал завоюва Александър Дерменджиев при момчета до 12 години


и шесто място в същата група деветгодишния Филип Йорданов

и шесто място в същата група деветгодишния Филип Йорданов

Златен медал за Поли при момичетата до 14 години


Сребърен медал за Марти Димитров при М16


Бронзов медал за Тодорка Васева при дамите до 60 години



Категория: Спорт
Прочетен: 55 Коментари: 0 Гласове: 0
Последна промяна: 14.09 09:38
Сряда / 7.09/        - 18:30 часа в Южен парк, южната част на парка, футболното игрище откъм ул.Козяк,срещу МОЛ Парадайз. 
Четвъртък / 8.09/  - 7:00 часа тръгване от паркинга на стадион "В.Левски" за участие в Шампионат на Югоизточна Европа в Македония и Струмица опен.
Неделя / 11.09/     - 11:00 часа старт на техническа тренировка от Информационен център Драгалевци

От 3 до 6 проведохме лагер в Трявна при изключително динамична програма - техническа тренировка на район Трявна /много промен и обрасъл/, контролно на 1000 м на стадион Трявна, поход Кашенци - Боженци, басейн, батут, джаги, билярд, барбекю, лаген огън, спринт в село Беляковец /купа Елина/ и средна дистанция на юбилейната купа Браун къп - Полигона, В.Търново.

Контролно на писта

Басейн

Поход

с.Боженци

Батут

Джаги

Турнир по билярд

Барбекю

Лагерен огън

Купа Браун къп

М 12 - Първо място Алекс Котков, трето място Алекс Дерменджиев

Ж 14 -трето място Деси Йорданова


М 16 - Първо място Боби, трето Томи

Ж 16 първа Мими

Ж 18 първа Бубето

10 юбилейна купа стана нашо притежание!







Категория: Спорт
Прочетен: 127 Коментари: 0 Гласове: 0
Последна промяна: 07.09 01:11
 На провелите  се състезания за купа "Шуменска крепост" и 25 години "Сивен" в местността „Стария град“ - Шумен участвахме с камерен състав, но с достойно представяне. В първият старт  Марти Димитров е трети при М16, втори при М45 е Емил Димитров , трети в групата на М40 е Пламен Йорданов и Валентина Димитрова при 45 годишните дами.
На юбилейното състезание Мая Янчева /Ж12/ и Мартин Димитров /М16/ завояваха сребърни медали, бронзов медал за Емо при М45 и златен медал за Иван Генов /отворен маршрут/

Марти с два медала и същафетничките му в средна категория Анна Мария и Деси

Мая с бронзов медал при момичетата до 12 години 

Валя с бронзов медал при Ж 45


Пламен Йорданов - бронзов медал при М40


златен медал за Иван Генов /отворен маршрут/



Категория: Спорт
Прочетен: 259 Коментари: 0 Гласове: 0
Последна промяна: 13.09 08:46
Понеделник /29.08/    - 17:00 часа беседката в розариума в Борисовата градина
Вторник /30.08/          - 17:30 часа Симеоново - техническа тренировка /последна спирка на автобус № 67 - виж схемата


Сряда /31.08/         - 17:30 часа и  19:00  беседката в розариума в Борисовата градина
Четвъртък /1.09/    - 11:30 часа Коколандия
Събота /3.09/         - отпътуване за лагер Трявна /допълнителна информация в четвъртък/


Категория: Спорт
Прочетен: 150 Коментари: 0 Гласове: 0
Последна промяна: 28.08 20:29
 В подготовка за предстоящата Балканиада в Македония  решихме да пробваме едно сериозно предизвикателство – изкачването на Черни връх от НДК. Въпреки, че не сме в добра кондиция, предвид последния месец с намалени тренировки и почивка, се справихме прилично с 17 километровото тежко трасе. От клуба сред 200 смелчаци които стартираха в  супер изпитанието са Боби, Томи, Мими, Теди /пейсмемкър на отбора/ , Румен, Бубето и Нинчето.


17-километровото скоростно изкачване  с повече от 1700 метра денивелация е част от инициативата "София - Европейска столица на спорта".
Мария Дермеджиева   финишире 3-а при жените с време 2.15:26 ч. В генералното класиране от всички  е 25-а.


Мими е първа при девойките до 20 години, а втора е Борислава Миткова с време 2.27:30 ч


При М20 Боян Иванджиков е първи с време 2.07:50 ч, втори е  Тома Котков  с време 2.09:03 ч , и са  съответно 15-и и 17-и от всички бегачи.




Категория: Спорт
Прочетен: 97 Коментари: 0 Гласове: 0
Последна промяна: 28.08 08:06
Вторник /23.08/       - 11:30 часа беседката в розариума в Борисовата градина 
Сряда   /24 .08/       - 11:30 часа беседката в розариума в Борисовата градина 
                              - 19:00 часа Южен парк - фонтана откъм бул."Витоша"
Четвъртък /25.08/   - 17:30 часа спирката след околовръсното посока кв.Симеоново за техническа тренировка на Железница
Събота/27.08/         - участие в състезанието за купа "Сивен" в Шумен и "Витоша рън" /допълнителна информация ще публикуваме в петък вечерта/

Толкова много се забавлявахме по време на купа "3 Odays" в местността "Карандила".
Участвахме в три състезания - спринт и две средни дистанции, два забавни старта "FUN RUN" и "сок" и не на последно място продавахме палачинки.

Палатачният ни лагер


Отбор "Валди - Миле Китич"


Отбор "Валди - Миньоните"


Отбор "Валди - лято-бомба"


Отбор "Валди - футболистите"


По време на състезанието "FUN RUN"

Трето място за Мими, Марти Димитров, Мая, Фил и Мони и момент от състезание "сок"
Фил на стълбичката - първо и трето място при М12 и Мони на трето място при Ж 14

Медали и награди за 16 годишните Мими, Боби и Марти Йорданов
На стълбичката  Бубето при Ж21Е и Теди трети при М21 Е
Пламен първи при М40, при Ж 45  Петя първа и втора, а  Деси трета
Сиси трета при опен и помощници и подръжници на отбора Дари и Дани

Категория: Спорт
Прочетен: 299 Коментари: 0 Гласове: 0
Последна промяна: 22.08 21:55
2 3 4 5  >  >>
Търсене

За този блог
Автор: otrening
Категория: Спорт
Прочетен: 969516
Постинги: 775
Коментари: 2
Гласове: 332